Klienci

Od lat skutecznie i profesjonalnie świadczymy usługi w zakresie rekrutowania pracowników dla przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Pełnimy funkcję agencji pracy tymczasowej, która posiada szeroką bazę kontaktów zarówno pracowników i pracodawców. Realizujemy projekty o różnej skali. Do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny, aby trafić w sedno potrzeb, oczekiwań i możliwości.

Largo Group S.A. jest częścią grupy kapitałowej ASM GROUP S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, której głównym obszarem działalności jest wsparcie sprzedaży, outsourcing sił sprzedaży, merchandising oraz trade marketing.

W gronie naszych klientów można znaleźć zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze, wieloetapowe wyzwania.

Cechuje nas znajomość rynku, szeroka oferta, skuteczność i umiejętność dotarcia do największych pracodawców w kraju i nie tylko. Działamy wielozadaniowo, nie ograniczamy się do jednej branży, a wręcz przeciwnie – staramy się dywersyfikować bazę kontaktów. Każdy klient może liczyć na naszą pomoc!

Nasi doradcy handlowi udzielą wszelkich informacji i pozostają do Twojej dyspozycji