O Firmie

Largo Group

Largo Group Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej rekrutująca pracowników dla podmiotów handlowych zlokalizowanych w Polsce. Spółka należy do Gruppo Trade Service Polska Spółka z o.o. zarządzanej przez spółkę holdingową ASM GROUP S.A., która jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Specjalizujemy się w usługach obejmujących: leasing pracowników, rekrutacje pracowników tymczasowych, outsourcing pracowniczy, rekrutacje stałe.

Współpracujemy z Klientami sektora produkcyjnego, logistycznego oraz handlowego. Bogate doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół wspiera Klientów, a także pracowników na każdym etapie procesu rekrutacji.

Skuteczność przede wszystkim

Rozumiemy cele biznesowe naszych klientów. Dlatego staramy się odciążyć Państwa poprzez realizację procesów rekrutacyjnych i wsparcie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, aby mogli Państwo skupić się na kluczowych działaniach biznesowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pracujemy dla średnich spółek krajowych, jak i dużych firm globalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy bazę ponad 10 000 pracowników.

Co jest naszą siłą?

Naszym największym kapitałem są ludzie. To oni analizują Państwa biznes, aby efektywnie pomóc Państwu w rozwoju Państwa biznesu. Zbudowaliśmy zespół świetnych, wykwalifikowanych i przede wszystkim doświadczonych pracowników, którzy są w stanie podjąć się nawet najtrudniejszego wyzwania. Ich wspólną cechą jest doświadczenie i duże zaangażowanie oraz ogromny profesjonalizm podczas wykonywania zlecenia dla klienta.

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Nie zamykamy się na żadnego klienta. Słuchamy Państwa potrzeb, na które staramy się dostarczyć jak najlepszego rozwiązania w ramach świadczonych przez nas usług. Klienci mogą również liczyć na nasze wsparcie merytoryczne oraz know-how wynikający z naszego doświadczenia. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc każdej małej, średniej czy dużej firmie borykającej się z trudnościami pozyskania pracowników. Jesteśmy również otwarci na realizację niestandardowych projektów.

Nasi doradcy handlowi udzielą wszelkich informacji i pozostają do Twojej dyspozycji