O Firmie

Largo Group

Largo Group Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej rekrutująca pracowników dla podmiotów handlowych zlokalizowanych w Polsce. Spółka należy do Gruppo Trade Service Polska Spółka z o.o. zarządzanej przez spółkę holdingową ASM GROUP S.A., która jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Specjalizujemy się w usługach obejmujących: leasing pracowników, rekrutacje pracowników tymczasowych, outsourcing pracowniczy, rekrutacje stałe.

Współpracujemy z Klientami sektora produkcyjnego, logistycznego oraz handlowego. Bogate doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół wspiera Klientów, a także pracowników na każdym etapie procesu rekrutacji.

Skuteczność przede wszystkim

Rozumiemy cele biznesowe naszych klientów. Dlatego staramy się odciążyć Państwa poprzez realizację procesów rekrutacyjnych i wsparcie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, aby mogli Państwo skupić się na kluczowych działaniach biznesowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pracujemy dla średnich spółek krajowych, jak i dużych firm globalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy bazę ponad 10 000 pracowników.

Co jest naszą siłą?

Naszym największym kapitałem są ludzie. To oni analizują Państwa biznes, aby efektywnie pomóc Państwu w rozwoju Państwa biznesu. Zbudowaliśmy zespół świetnych, wykwalifikowanych i przede wszystkim doświadczonych pracowników, którzy są w stanie podjąć się nawet najtrudniejszego wyzwania. Ich wspólną cechą jest doświadczenie i duże zaangażowanie oraz ogromny profesjonalizm podczas wykonywania zlecenia dla klienta.

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Nie zamykamy się na żadnego klienta. Słuchamy Państwa potrzeb, na które staramy się dostarczyć jak najlepszego rozwiązania w ramach świadczonych przez nas usług. Klienci mogą również liczyć na nasze wsparcie merytoryczne oraz know-how wynikający z naszego doświadczenia. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc każdej małej, średniej czy dużej firmie borykającej się z trudnościami pozyskania pracowników. Jesteśmy również otwarci na realizację niestandardowych projektów.


O grupie

ASM Group S.A. jest spółką holdingową, zarządzającą grupą kapitałową, w skład której wchodzą spółki zależne, specjalizujące się w świadczeniu kompleksowych usług wsparcia sprzedaży i outsourcingu. ASM Group S.A. działa na terenie Polski oraz Włoch oraz krajów regionu DACH (Niemiec, Austrii i Szwajcarii). Łącznie na wszystkich rynkach spółki ASM Group S.A. obsługują ponad 1500 Klientów. Akcje spółki od 2016 roku są notowane na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Nasi doradcy handlowi udzielą wszelkich informacji i pozostają do Twojej dyspozycji