Pracownik Hali – wykładanie towaru

Miejsce pracy: Mazowieckie

  Obowiązki:

 • Wysoka kultura osobista
 • Komunikatywność
 • Dobra organizacja pracy
 • pełnoletniość

  Wymagania:

 • wykładanie towaru
 • obsługa klienta
 • zapewnienie funkcjonowania działu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi

  Oferujemy:

 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • praca w systemie 2 zmianowym (6-16, 14-22)
 • Miła atmosferę pracy
 • Szkolenie stanowiskowe (nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie)

Poszukujemy pracowników na dział wykładanie towaru na sieciach Carrefour.

Oczywiście uśmiech i pozytywne nastawienie do Klienta oraz osób współpracujących jest nieodzownym warunkiem rozpoczęcia współpracy.

Osoby zainteresowane proszę o  zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Largo Group Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a, iż w każdej chwili mogę cofnąć zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aplikuj

Jednocześnie informujemy, iż:

 

 1. Administrator Danych: Administratorem Twoich danych osobowych jest Largo Group Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. ul. Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa (dalej: „Largo Group Spółka Akcyjna”).
 2. Cel i podstawa przetwarzania: Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Ciebie dobrowolnej zgody ( podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO).
 3. Odbiorcy danych: Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.
 4. Okres przechowywania danych: Twoje dane osobowe będziemy przechowywać do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
 5. Twoje Uprawnienia: Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia. Jeżeli Twoje dane będą przetwarzane na podstawie zgody, masz również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Powyższe uprawnienia możesz zrealizować korzystając z danych kontaktowych wskazanych powyżej. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Dobrowolność podania danych: Podanie prze Ciebie danych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody, jednak konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Nasi doradcy handlowi udzielą wszelkich informacji i pozostają do Twojej dyspozycji