Rekrutacja stała

Proces pozyskania nowego, dobrego i kompetentnego pracownika, który będzie pasował do danego zespołu i organizacji jest skomplikowany. Wykształcenie, ukończone kursy i zdobyte uprawnienia niekoniecznie świadczą o potencjale danego kandydata. Współcześni rekruterzy, by prawidłowo i skutecznie ocenić aplikację, muszą zastosować wiele technik, dzięki którym minimalizują ryzyko mało trafnego wyboru. Nie w każdej organizacji istnieją wystarczające wykwalifikowane zasoby ludzkie, które są wstanie przeprowadzić dedykowany proces rekrutacji i selekcji.

W wyniku naszego długoletniego doświadczenia w tym obszarze możemy zagwarantować naszym Klientom odpowiednią ilość wykwalifikowanych pracowników, w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie. Realizowaliśmy usługi z zakresu rekrutacji stałej dla klientów z różnych branż stąd też rozumiemy potrzeby danego klienta dla realizacji strategicznych celów rozwoju danego biznesu.

Rekrutacja stała – na czym polega?

Jest to rodzaj usługi, której głównym celem jest znalezienie odpowiedniego kandydata na dane stanowisko. Najczęściej chodzi o zatrudnienie na średnim lub wyższym szczeblu organizacyjnym przedsiębiorstwa. Z tej oferty korzystają podmioty działające w różnych branżach m.in.: FMCG, DIY, logistyki, IT, marketingu, sprzedaży czy handlu. Dzięki prowadzeniu stałej rekrutacji posiadamy bazę zaufanych kandydatów, których można dopasować do poszczególnych projektów.

Wysoka jakość rekrutacji

Cechą charakterystyczną każdej rekrutacji stałej jest jej wielopoziomowość. Chodzi w szczególności o dokładne sprawdzenie różnych wątków z życiorysu kandydata, jego predyspozycji psychologicznych, umiejętności pracy w zespole, działania pod presją czasu itp. Nasi specjaliści tworzą profil kandydata oraz sporządzają tzw. short listy. Następnie rekomendują Państwu poszczególnych kandydatów, z którymi współpracujemy i którzy wyrażają chęć zatrudnienia na oferowanym stanowisku i odpowiadają Państwa konkretnym wymaganiom i oczekiwaniom.

W naszej bazie można znaleźć setki kandydatów o różnym profilu. Dzięki temu przedsiębiorstwa korzystające z naszych usług są w stanie szybko znaleźć pracownika idealnie pasującego do danego stanowiska. Współpracujemy nie tylko z prywatnymi  przedsiębiorstwami , ale także z instytucjami z sektora publicznego.

Skuteczność rekrutacji stałej

Zasoby ludzkie to dziś jeden z najważniejszych aspektów funkcjonowania każdego z przedsiębiorstw. Dlatego tak ważna jest precyzyjna rekrutacja i sięgnięcie po sprawdzonego kandydata. Oferujemy nie tylko jednorazowy nabór pracowników, ale także ciągły proces rekrutacyjny. Z usług korzystają zarówno  małe przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje, które zatrudniają rocznie setki lub nawet tysiące pracowników. Dobra współpraca Państwa z nami podczas realizacji projektu rekrutacyjnego przynosi obustronne korzyści i zapewnia dodatkowe możliwości. Zastępuje przy tym konieczność tworzenia wewnątrz organizacji działów HR, które generują koszty i formalności.

Nasi doradcy handlowi udzielą wszelkich informacji i pozostają do Twojej dyspozycji